FOODIE JUICES lvl.2

FOODIE JUICES lvl.2

FOODIE JUICES to odżywczy detoks stworzony, aby dać odpocząć systemowi trawiennemu od codziennej rutyny. Dzięki spożywaniu czystych soków owocowych i warzywnych oraz mleka orzechowego, oczyścisz swój organizm z toksyn nagromadzonych poprzez złe nawyki żywieniowe oraz pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

Zalecany czas kuracji sokami wynosi od 3 do 5 dni.

Wszystkie soki wytwarzane przez nas wyciskamy metodą COLD PRESS.

Jest to nowoczesny sposób wyciskania soków na zimno. Soki wyciskane tą  metodą zachowują całe bogactwo substancji odżywczych, witamin, minerałów oraz enzymów w przeciwieństwie do zwykłych sokowirówek, których ostrza pracując na wysokich obrotach niszczą cenne mikroelementy warzyw i owoców.

Każdy z naszych 500ml tłoczonych na zimno soków zawiera ponad 1kg organicznych warzyw i owoców!

Zalety detoksu sokowego:

– eliminacja toksyn z naszego ciała

– utrata zbędnych kilogramów

– wzrost energii i siły witalnej

– poprawa koncentracji

– poprawa jakości snu

– wzmocnienie paznokci, włosów oraz cery

FOODIE JUICES LVL2 jest detoksem dla osób, które korzystały już wcześniej z diety oczyszczającej. Zalecane ukończenie LVL1.

Jednodniowy zestaw zawiera kombinację pięciu soków owocowo-warzywnych z przewagą zielonych warzyw, z mniejszą ilością owoców oraz jednego mleczka orzechowego.

Przy każdym zamówieniu otrzymasz od nas wskazówki i zasady, do których powinieneś się stosować podczas detoksu sokowego.

Przejdź do zamówienia
SKU: brak Kategoria:

Opis

Detoks sokowy dla osób, które korzystały już wcześniej z diety oczyszczającej. Zalecane ukończenie Lvl1.

Kombinacja pięciu soków owocowo-warzywnych z przewagą zielonych warzyw, z mniejszą ilością owoców oraz jednego mleczka orzechowego.