Blog

Dlaczego oni chudną, a ja nie?

Myślisz, że nie schudniesz? Myślisz, że nie dasz rady, bo, Twoi rodzice są otyli, Twój dziadek jest otyły, a Ty masz Hashimoto i walczysz z cukrem.
A może by tak jednak zawalczyć o siebie? Trzeba się tylko dogadać z własnym organizmem. Powiedz mu, że chcesz, że możesz i zrobisz to. Zrzucisz zbędne kilogramy, bo taki masz plan i to Ty decydujesz.

Jak zacząć się odchudzać?

Więc jak już wiesz, że chcesz, to poczytaj chwilę o tym, co ma realny wpływ na  proces odchudzania, czy utrzymania prawidłowej masy ciała. Naukowcy już od dawna wiedzą, że metabolizm mocno uzależniony jest od flory bakteryjnej w jelitach.

Naukowcy w swoich analizach biorą pod uwagę m.in. nasz układ odpornościowy, który w dużej mierze wpływa na utratę lub przyrost masy ciała. A z kolei na jego pracę wpływa flora bakteryjna jelit. Wychodzi na to, że można, a nawet trzeba jeść! WOW.
Tylko zwracaj uwagę na to, co ląduje na Twoim talerzu.
Mięśnie potrzebują energii, by sprawnie działać. Zdecydowanie mniej energii potrzebuje tłuszcz. Co to oznacza? Jeżeli wprawisz swoje ciało w ruch i zaczniesz zamieniać tkankę tłuszczową w mięśnie, będą one zużywały energię z pożywienia do swoich celów, a nie do odkładania się na boczkach.

Psychologia odchudzania

Odchudzanie w dużej mierze zależne jest od psychologii. Twoje myślenie stanowi tu kluczową rolę.
Uwierzysz, osiągniesz.
A my z pewnością możemy Ci pomóc, czego gwarancją są świadectwa naszych Klientów. Regularne odżywianie, bogatą w różnorodne składniki  dietą pudełkową to strzał w dziesiątkę. Codziennie otrzymasz od nas torbę z posiłkami. Zawsze świeże, zawsze dokładnie odważone.
Nie musisz już stać przy garach, nie musisz też chodzić na zakupy. My zadbamy o Ciebie kompleksowo. Policz, jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne, korzystając z naszego kalkulatora, a następnie skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy Ci taką dietę, która będzie odpowiedzią na Twoje oczekiwania, a do tego będzie smakowała tak, jak lubisz. Myślisz, że z nami nie zjesz burgera, czy ciastka? Zjesz 🙂 Wersja fit jest jeszcze smaczniejsza.

Dlaczego inni chudną?

Zwykle dlatego, że są bardzo zdeterminowani. I tu uwaga na pułapki. Silna chęć osiągnięcia efektu w bardzo krótkim czasie skłania ludzi do sięgania po różnego rodzaju suplementy z reklam telewizyjnych. Nie chcemy tu poważać ich składów, czy skuteczności, jednak ważnym jest, żeby na pierwszym miejscu postawić swoje zdrowie. Konsultacja z dietetykiem, rozmowa z lekarzem, czy nawet trenerem na siłowni pozwoli Wam osiągnąć więcej. Połącz w swoim życiu wiele wartości, zdrowie, rodzinę, pracę, przyjemności, sport. Gdy znajdziesz się w takim układzie, samodzielnie znajdziesz balans. A to właśnie równowaga jest początkiem pozytywnej przemiany, która zostanie z Tobą na dłużej niż do momentu odstawienia magicznych tabletek.

foodiediet.pl

Wczytaj więcej... Obserwuj nas na Instagramie