Blog

-42kg u Marka! W tym roku to możesz być Ty!

rezultaty diety

– 42kg w dwa lata ? Z nami to możliwe🔥Poznajcie przemianę Marka. Jest z nami już od dwóch lat i konsekwentnie walczył o siebie. Dziś możemy podziwiać efekty i być ogromnie dumni. W imieniu całego teamu Foodie Diet gratulujemy i cieszymy się, że zaufanie do naszej kuchni przełożyło się na tak spektakularne efekty.

Brawo TY

Marek dołączył do grona tych, którym się udało. Choć właściwie to nie „się”, a z wielkim zaangażowaniem. Bo przemiana to proces, który zaczyna się w głowie. A w kolejnych krokach wymaga konsekwencji i samozaparcia, systematyczności i przełamywania barier. Znacznie łatwiej jest przejść tę drogę, gdy masz wsparcie. Przyjaciele, bliscy, rodzina i ktoś, kto codziennie dostarczy dla Ciebie odpowiednio zbilansowane posiłki.

Aby zrzucić kilogramy nie trzeba kończyć ekonomii, ale koniecznie należy liczyć. Czasem mamy wrażenie, że nasza kuchnia jest jak laboratorium. Odmierzamy, ważymy, porcjujemy. Wiemy, że pękacie nieraz ze śmiechu, jak dostaniecie w swoich zestawach mięso w dwóch kawałkach, jeden duży, a obok paseczek. To dlatego, że dokładnie odliczamy Wasze porcje, abyście dostali tyle wartości odżywczych i kcal, ile potrzebuje Wasz ciało, by zrealizować cel.

Wiesz, co jest najgorsze w osiągnięciu wymarzonej wagi?
To, że ciągle odkładasz START na później. Pomyśl, gdyby zeszłoroczne postanowienia nie zostały w sferze planów, to dziś efekty byłyby Twoje, a nie tylko innych, których fotki oglądasz na Instagramie. Każdy kiedyś zaczynał. Każdy kiedyś musiał przełamać moment, w którym chciał rzucić to wszystko w pierniki i zjeść paczkę czipsików. Musimy Wam powiedzieć w sekrecie, że to nic złego, jak raz na jakiś czas zrobicie sobie cheat day. Tylko z tego, co nam mówicie, będąc na diecie pudełkowej Foodie Diet nie musicie podjadać, bo dostajecie tak pyszne posiłki, że aby zjeść coś extra sięgacie po prostu po posiłek z numerkiem 3 lub 4 😉

Co możesz zrobić teraz?
Weź się za siebie. Zacznij od wypełnienia kalkulatora na stronie głównej. Dowiesz się, ile kcal powinna mieć Twoja dieta z założeniem, że chcesz uzyskać konkretny cel.

foodiediet.pl

Wczytaj więcej... Obserwuj nas na Instagramie