Blog

Ranking diet pudełkowych

ranking diet pudełkowych

Mamy wrażenie, że rozbiliśmy bank! Ilość Waszych życzeń Świątecznych, ciepłych słów, jakie napłynęły do nas w ostatnim czasie sprawiło, że czujemy się jak mistrzowie w rankingu na najlepszy catering dietetyczny w Bielsku-Białej i okolicy.

Dlaczego dieta pudełkowa to dobry wybór?

W dzisiejszych czasach to nie pandemia koronawirusa jest najbardziej niszczycielska. To pandemia stresu i pośpiechu jest szczególnie groźna. Z braku czasu nie jesz regularnie, a potem wrzucasz coś na szybko. Przejeżdżasz przez restaurację pod złotymi łukami i nawet nie patrzysz, ile kcal wciągasz podczas jednego posiłku w samochodzie. Wracasz po pracy i stado wygłodniałych dzieciaków spogląda na Ciebie, jakby mieli paść z głodu? Sięgasz po słuchawkę i dzwonisz po pizzę. W najlepszym wypadku wyciągasz pierogi z zamrażarki i gotujesz w kilka minut.
Nie byłoby w tym nic złego, gdyby takie sytuacje zdarzały się sporadycznie. Ale prawda jest taka, że to Twoja codzienność. I najbliższy rok, choć pełen planów i postanowień, najpewniej będzie jednakowy, o ile nie powiesz tu i teraz STOP!

Nasz katering nie powstał dla zabawy. Jesteśmy grupą osób, które kochają życie. Sport, dobre jedzenie to nasze pasje. Mamy swoje rodziny i doskonale wiemy, z czym mierzysz się każdego dnia. My też mieliśmy ten problem, więc postanowiliśmy go rozwiązać. Dziś, każdego dnia dostarczamy pod drzwi naszych Klientów torbę pełną pysznego, a przy tym zdrowego i odżywczego jedzenia. W zależności od wybranej opcji, dostaniesz 4 lub 5 posiłków, spakowanych tak, że bez problemu spakujesz do torby, plecaka, torebki, czy po prostu pod rękę i zabierzesz tam, gdzie chcesz. Bo jedzenie nie może Cię ograniczać. To Twoje paliwo, Twoja chwila przyjemności.

Smacznie, czy zdrowo?

Wciąż funkcjonuje błędny osąd, że diety to po prostu kubełki zieleniny, z odrobiną ryb, czy kurczaka. I trudno z tym dyskutować, jeżeli w sieci roi się od zdjęć osób, które w ten właśnie sposób próbują zrzucić zbędne kilogramy.  A musisz wiedzieć, że dieta to nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim odżywianie. Dostarczanie organizmowi tego, czego potrzebuje.
Nasi dietetycy postawili na smak. W tak sprytny sposób łączą produkty, aby posiłki były naprawdę dobre, a przy tym wartościowe. I to nie znaczy, że nie zjesz z nami nic słodkiego! Wręcz przeciwnie! Nasze zestawy zawierają fit słodkości, które komponujemy dla takich łasuchów jak Wy (i my…). Do torby trafiają więc serniczki, granole, batony, a nawet naszego przepisu kinder bueno.
Jaki z tego wniosek? Z Foodie Diet jesz smacznie i zdrowo. Chcesz schudnąć? Dasz radę. Chcesz zrobić masę? Dasz radę.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Masz pytania, pisz. Chcesz się poradzić, dzwoń. Chcesz wiedzieć, ile kalorii powinna mieć Twoja dieta, wypełnij pola kalkulatora.

Odżywianie ma być proste. I z nami jest to możliwe.

foodiediet.pl

Wczytaj więcej... Obserwuj nas na Instagramie