Blog

Ile schudnę? Czyli najczęściej zadawane pytania

Na naszej stronie internetowej, fejsie i instagramie widzicie masę zdjęć, które pokazują, jak pyszne i kolorowe posiłki zajadają Klienci Foodie Diet 🙂 I tu wielkie zaskoczenie, bo w pudełkach, oprócz mega zdrowych warzyw i owoców mamy ciastka, ciasteczka, desery.

Dlaczego tak się stało? Bo każdy z nas miał w swoim życiu epizod „odchudzania”. Co wtedy frustruje najbardziej? Odmawianie sobie i innym. Ktoś częstuje Cię swoim wypiekiem, nad którym spędził dobrych kilka godzin, a Ty mówisz „Dziękuję, ale jestem na diecie”.
Halooo ale każdy ma jakąś dietę, bo to nic innego, jak sposób odżywiania. A odżywiać się możesz dobrze, albo źle. Zadaj sobie raczej pytanie, po co Ci ta dieta?
Większość telefonów, czy maili, jakie dostajemy brzmi podobnie:
– Czy na tej diecie uda mi się schudnąć?
– Ile czasu potrzebuję, aby zrzucić 5 kilo na diecie pudełkowej?
– Którą opcję wybrać, żeby schudnąć?

A w prawdziwej diecie nie chodzi tylko o zrzucenie kilogramów, ale o dążenie do upragnionej sylwetki, przy jednoczesnym wprawieniu organizmu w stan dobrego zdrowia. Równie ważne jest samopoczucie, jakie masz każdego dnia. Katowanie się dietą, stałe wyrzeczenia powodują, że szybko porzucasz zdrowe nawyki i wtedy o jojo nie jest trudno. Dobierzmy wspólnie odpowiednią kaloryczność i składniki, które lubisz, a wtedy będziesz chętnie sięgać po pudełko. Co więcej. Wymarzone efekty nadejdą szybciej niż myślisz.

Dobierając składniki do Waszych dań, czujemy się jakbyśmy byli w super nowoczesnym laboratorium analitycznym. Odpowiedni stosunek makroskładników to jedno, a smak? Tu tkwi nasz sekret. Nasz szef kuchni ma w głowie tabelki, ale w sercu właśnie smak! Co więcej, jesteśmy zaprzyjaźnieni z lokalnymi dostawcami świeżej żywności.

Na drodze do najlepszych efektów zwykle staje Wam czas, a właściwie jego brak. Nie masz czasu na wycieczkę po ryneczku w poszukiwaniu pomidorów, nie jeździsz przecież codziennie do rzeźnika to świeże mięso. A my mamy komfortową sytuację, gdyż robiąc to dla Was, możemy sobie pozwolić na dostawy każdego dnia i wybór najlepszych komponentów do potraw.
Po ich przygotowaniu pakujemy je do pudełek, zamykamy szczelnie i wysyłamy w podróż, prosto pod Twoje drzwi.

Co znajdziesz w ekologicznej torbie?

5 dań oraz rozpiskę, co znajduje się w zestawie diety pudełkowej Foodie Diet. Jedno, o co prosimy – rozplanuj sobie posiłki tak, aby zjeść je możliwie regularnie. Dopasuj je do rytmu dnia.
Dzięki temu nauczysz organizm, że nie musi magazynować „na potem”, bo dostanie kolejną dawkę pyszności.

Chcesz spróbować? Zadzwoń do nas, albo napisz. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dietetyczną i kaloryczność.

foodiediet.pl

Wczytaj więcej... Obserwuj nas na Instagramie